Snail House | Икорный До­­м

­­­­­­­­

Назад к списку

Вирощування равликів у Snail House - незвичайна справа

Наша молода команда має незвичайний та непростий бізнес - ми вирощуємо равликів. Саме так, вирощуємо, адже ми контролюємо їх життя від того самого моменту, як равлик відкладає ікру. 


В цій статті ми б хотіли розповісти Вам, як ця ідея зародилась у наших головах, і чому саме "равлик". Отже, почнімо!

Приблизно рік назад, у квітні 2018 року, нам з друзями випала нагода відвідати чарівну країну - Францію. Ще не діставшись туди, ми запланували, що точно треба скуштувати іх фірмові делікатеси : равликів та жаб. Отже, першим критерієм вибору закладу стала наявність цих позицій в меню.

Замовивши велику таріль на нашу компанію, ми помітили, що деякі люди за столиками біля нас куштують білу ікру, що схожа на перлинки. Спочатку ми подумали, що це ікра білуги, але вона була трохи великувата. Трохи пізніше наш офіціант розповів, що це - біла ікра равлика Helix Aspersa Maxima, і цей продукт дуже поширений не тільки у Франції, а і у всіх країнах Середземноморського узбережжя. До речі, як виявилось, у французів культура споживання равликової ікри на дуже високому рівні : вони додають її у салати, прикрашають м'ясні страви, рибні, роблять спеціальні корзиночки з ікрою, а також просто кладуть її на шматочок підсмаженого хліба.

Звісно, щоб повністю поринути у французьку культуру, ми замовили собі невелику порцію ікри із смаженим хлібом. Що я Вам скажу, смак мене просто вразив!Якщо равлик по смаку і консистенції чимось схожий на білий гриб, то в білій ікрі равлика я відчув нотки запаху дубу в поєднанні з грибним смаком та неймовірним відчуттям у роті. Це дуже вразило!

Приїхавши до Києва, ми почали цікавитись ринком ікри в нашій країні, і виявили, що у нас є тільки червона і чорна ікра. Про ікру равликів навіть ніхто ніколи не чув. Ми вирішили, що це може стати дуже цікавим проектом на нашому ринку.

Зараз, коли пройшло майже півроку з відкриття нашої ферми, на якій ми створили ідеальні умови для равликів,  ми можемо з гордістю заявити, що наше діло рухається семимильними кроками! 


Ми постачаємо білу ікру равлика Helix Aspersa Maxima у понад 100 ресторанів нашої країни, ми є головним постачальником білої ікри у Польщу, а також ми експортуємо ікру ще у 4 країни Європи. Як виявилось, європейцям наша ікра сподобалась набагато більше, ніж ікра з Франції та Іспанії. Вся наша продукція - найвищої якості, про що свідчать відповідні Українські та Європейські сертифікати. Вже за 2 місяці ви зможете скуштувати не тільки нашу ікру, але й інші продукти, що пов'язані з равликами Helix Aspersa Maxima.

Нагадуємо, що нашу продукцію Ви можете замовити не тільки у вигляді страв у ресторанах, в які ми постачаємо ікру, а й у нашому магазині!